Ceník a 3letá záruka

Prodloužená tříletá záruka – podrobnější informace

24/10/2013

Děkujeme, že se zajímáte o naše služby, nebo jste si již vybrali výrobek OKI.

 3yr_umbrellas

Naše zařízení vyrábíme podle nejpřísnějších norem a za pomoci nejnovějších technologií, což je potvrzeno řadou nezávislých  testů. O vysoké kvalitě našich výrobků jsme přesvědčeni natolik, že Vám nabízíme bezplatné prodloužení standardní 2leté záruční doby na dobu 3 let*, a to i pro firemní zákazníky. Získáte tak zdarma o polovinu delšíCZ_3YW_vejce_final záruku.

Stačí, když svůj výrobek zaregistrujete do 30 dnů od data nákupu na následujících stránkách. Registrace je určena výhradně pro koncové zákazníky. Uznání záruky ve 3. roce je podmíněno používáním originálního spotřebního materiálu OKI

 

Způsob registrace:

On-line registraci najdete na následujících stránkách. V políčku "Select a language" vyberte volbu "Czech", v políčku "Select the country of residence" volbu "Česká republika" a poté klikněte na "Register now". Další stránky se objeví v českém jazyce. Budete vyzváni k vyjádření souhlasu s podmínkami prodloužení záruky a poté k vlastní registraci produktu.

 

Pokračovat v registraci 

 

Obecné informace o záručních podmínkách včetně způsobu servisování produktů najdete zde .

Vaše dotazy týkající se 3leté záruky pište na e-mail zaruka@oki.cz nebo volejte na tel. číslo +420 224 890 158.

 

UPOZORNĚNÍ

Používání neoriginálního spotřebního materiálu se může prodražit

V poslední době jsme zaznamenali zvýšený počet případů, kdy použití neoriginálních tonerů (tedy tonerů jiného výrobce, než společnosti OKI) zjevně poškodilo funkčnost výrobků OKI (např. chybu zapékací jednotky). Důrazně tedy upozorňujeme, že s odvoláním na Záruční podmínky k výrobkům značky OKI (ke stažení zde), není na takové reklamace brán zřetel a veškeré náklady na opravu zařízení je v takovém případě povinen uhradit zákazník.

 

 *Prodloužená tříletá záruka se nevztahuje na OKI POS a label tiskárny (např. OKIPOS 410) a řádkové rychlotiskárny.

 

Doplňující informace

Produkty