Odhalte své skryté náklady se Smart Řízenými Dokumentovými Řešeními

Odhalte své skryté náklady se Smart Řízenými Dokumentovými Řešeními


Smart Managed Document Solutions Logo Small 

Ušetřete peníze a čas s OKI optimalizací vašeho toku tisku a dokumentů pomocí na míru ušitých služeb, které splní požadavky pro jakýkoliv typ a velikost organizace.

U procesů spojených s tiskem a dokumenty zůstává mnoho otázek bez odpovědi. Víte například kolik zbytečného tisku, který navyšuje zbytečné náklady, vznikne každý den ve vaší společnosti? Anebo kolik času strávíte vy anebo vaši spolupracovníci údržbou vaší flotily tiskáren, přičemž byste se mohli víc soustředit na vaší práci?

Tyto otázky bez odpovědi mohou vést ke skrytým a nespočítaným nákladům ve vaší společnosti.

 

Smart řízené dokumentové řešení od OKI nabízejí portfolio služeb pomocí software technologií a nástrojů pro řešení těchto otázek bez odpovědi. Nabízejí řešení, která vám významně pomohou odhalit a ušetřit skryté finanční a časové náklady ve vaší organizaci.    
 
   
 

  OKI Smart SolutionsSmart Solutions Small

   
 


Jako součást Smart řízených dokumentových řešení OKI nabízí integrovanou sadu software a technologií, které rozšiřují tok dokumentů, jejich správu a zabezpečení ve vaší organizaci. OKI je proto schopná dodat plně integrované a optimalizované řešení, které odpovídá požadavkům vaší společnosti, zda je to distribuce, řízení, zabezpečení, výstup anebo mobilita vašich dokumentů a obsahu, nebo správa zařízení a smluv. 

Klikněte zde pro zobrazení infografiky

Více informací naleznete na naší Smart Solutions stránce.

10000 pages per year are printed by the average office worker

Take control of your hidden costs

 

 

 

V procesu konzultace a analýzy identifikujeme vaše specifické firemní potřeby a doporučíme vám flexibilní řešení pro optimalizaci vašeho tiskového a dokumentového výstupu. To umožní zviditelnění a příležitost ke snížení nákladů při efektivních pracovních tocích, což povede k ušetření časových a finančních nákladů pro vaši společnost.

OKI Smart MPS 

Řízené stránkové služby

Řízené tiskové služby

Řízené dokumentové služby

Bezproblémová správa tisku, která šetří vaše peníze
Optimalizace a řízení vašich tiskových požadavků pro zvýšení produktivityOptimalizace a řízení toku vašich dokumentů pro snížení nákladů a zvýšení efektivity


How smart managed document solutions works 

Smart Consult logoDíky strukturovanému procesu OKI zajistí optimální řešení pro tok tisku a dokumentů ve vaší organizaci. Budeme s vámi spolupracovat kontinuálně, odhadneme vaše požadavky na základě analýzy využití vašich tiskáren a doporučíme vám správnou službu, která bude odpovídat vašim specifickým požadavkům a pomůže vám zredukovat tiskové náklady.  

OKI se nejen postará o správu vašich zařízení a spotřebního materiálu, ale poradí i s výběrem správného mixu zařízení a jejich umístění pro zvýšení produktivity.

Naše kontinuální správa, revize a realizační proces zajistí, že se tok vašich dokumentů vždy přizpůsobí a udrží tempo se změnami ve vaší organizaci, přičemž stále umožní žádané ušetření nákladů.

Managed print services process 

 Managed print services process steps


ODHADNOUT

Pozorováním a pochopením vašeho tiskového prostředí OKI odhadne vaše aktuální a budoucí požadavky a jak je nejlépe optimalizovat.DOPORUČIT

OKI doporučí nejvhodnější řešení pro vaši společnost ze širokého výběru našich modelů.

 


REALIZOVAT

Realizujeme námi doporučené řešení s minimálním dopadem na běh vaší organizace.

 


SPRAVOVAT

Díky kontinuálnímu sledování na dálku zajistíme dodávky spotřebního materiálu podle potřeb, identifikujeme poruchy dříve, než nastanou anebo už nastali a budeme reagovat ihned, aby byl minimalizován čas odstávky.  

 

REVIDOVAT

Poskytujeme detailní reporty a statistiky užívání vašich zařízení. Díky kontinuální revizi zabezpečujeme, aby se procesy vašich toků tisku a dokumentů neustále zlepšovaly a optimalizovaly, což přináší výhody vyšší efektivity a produktivity ve vaší společnosti.

 

  

 

* Divize US Environmental Energies National Laboratory’s Technologies, Smarter print management - Kontrola nákladů a dopadu na životní prostředí ve Spojeném Království, Cebr, Leden 2009
¹ ALL Associates Group - Společnosti velikosti mezi 500 a 5,000 zaměstnanců napříč všemi typy průmyslu
² IDC, Jednoduchá a často opomíjená možnost pro CIOs - MPS, Duben 2012
³ IDC, Přemostění produktivní mezery u IT pracovníků v západní Evropě: Nové názvy a příležitosti pro IT, Září 2012